komşu Kızı

komşu Kızı
Hayattan ne beklediğimi bilen birsi olarak beklentilerimi nasıl çözebileceğim konusunu çözemmemiş asla da çözemeyecek birisiyim,
Evliyim hatta çocuğum da var artık, mutlu da giden bir evlilik de oda bir yere kadar,
Eşimle güzel giden bir hayatın içinde her daim eksikliğini hissettiğim daha doğrusu açlığını hissettiğim bir yönümü benim bildiğim ve şuan okuyanların bildiği bir yönümü anlatağım.
Evet ben bir biseksüelim kendi hemcislerime ilgim var, belli etmesemde kimseye kadın vücudu gördüğümde titriyorum bazısına sevgi bazısına gıpta ile bakıyorum ve biliyorum ki asla ama asla hiç bir kadına benim gözümle asla bir erkek bakamaz.
Bu yüzden erkek okuyucular saçma sapan sapık yotumlar istemiyorum zira olursa da siliyorum, benim amacım içimi dökmek azda olsa karşınızdaki insanı tanıyın noktasına parmak basmak. İri yaraklı kaslı yok bilmem neli erkek arayışım hiç yok zira karşılaştırma yapmam gerekirse kocamın eline biriniz su dökemezsiniz, zira benden arta kalan alayınıza da yeter 🙂
Neyse hikayeme gelecem, komşumun bir kızı var 19 yaşında aylin adında, yaşı bana yakın olduğundan arada gelir laflarız severiz bir birimizi, geçenlerde bana saçını boyayacağını ve benden kendisine yardım edip edemeyeceği konusunda yardım istedi. bende olur dedim.
Neyse nerede boyayacaz vs derken evleri çok müsait olmuyor benim ev de müsait bende boyayalım dedim olur dedi.
Birgün ayarladık ve aylin geldi bende çocuğumu emzirip uyuttuktan sonra saç boyamaya geçtik, fazla korunacak eşyamız olmadığı için üstünü biraz çıkartmasını istemiştim ki olur deyip atletiyle kalıvermişti karşımda.
Önüme oturttum saçını boyamaya başlamıştım sandalyenin üstünde aylin bir eliyle bana yardım ederken bir eliyle de havlusunu tutuyordu, arada havlunun kaydığını fark ettim aman allahım yukarıdan doğru iki göğüs arası çok güzel görünüyordu, sık sık gözüm orara kayıyordu aylin bir ara ona baktığımı fark etti hemen havluyu topladı, kızarmıştım utanmıştım, aylin toparlamıştı ama ne kızarmıştı nede birşey diyebilmişti.
Bir ara bana yenge vücudum sence nasıl görünüyor erkekler beni beğenirmi dedi, güzel olduğunu her erkeğin kendisinden hoşlanacağını felan söyledim.
Aylin minyon bir kızdı boyu 150 cm felan göğüsleri küçük kalçaları dar bir kızdı. sıskaydı aslında ama her kadın güzeldir bakmasını bilene diyerek ben güzel olduğunu düşündüğüm için olsa gerek güzelsin deyivermiştim, hoşunada gitmişti.
İİşimizi bitirmeye az kalmıştı ki çocuğum mızıldanmaya başladı bende alel acele boyayı bitirip çocuğumla ilgilenmeye geçtim. >Aylin oturduğu yerden doğru beni izliyordu, çocuğumun bezini deiştirdim ve emzirmeye geçmiştim o sıra içimden dedim ki fırsat bu fırsat biraz göstereyim ayline bakalım tepkisi ne olacak diye çocupumu kucağıma alıp emzirmey egeçtim yüzümü ayline dönüp, aylin biraz şaşkın dı gözleri afallamıştı benim göğsümü görünce. Çocuğum emerken beni izliyor ve çocuk emmzirme konusunda bana birşeyler soruyordu ama gözünü mememden de alamıyordu, çok hoşuma gitmişti beni izlemesi.
Sonra çocuk emzirme işim bitmiş ti ve tekrar uyutmuştum, aylinin de saçını yıkakmız gerekiyordu, banyoya geçirdim aylini lavaboya başını koyup yıkaya geçtik, bir taraftan yıkıyordum bir taraftan da rahat rahat aylini izliyordum biliyordum ki gözleri sabun kaçmasın diye kapalıydı, bir ara kendimden bir cesaret alıp aylinin küçük kalçalarına bacak aramı dayadım yavaşça hiç tepki vermiyordu hiç konuşmuyordu sesi kısılmıştı adeta. içimden neler geçiyordu bir bilseydi keşke, yıkma bitmişti saçını kurulamaya geçtik ve elimden geldiği kadar fön çekmeye çalışıyordum, arada da bakmayı ihmal etmiyordum, bir ara yanına geçip bacak aramı omzuna bile dayadım aylin tepkisiz de gözlerini kapatmış bekliyordu.
Kurulama işlemi de bittikten sonra karşımda atleti ile sağa sola salınıp şaçıyla oynuyor aynada kendisine bakıyordu, bir ara memelerinden şikayet etmeye başladı küçük değillermi yenge felan dedi evet de güzeller kız neden öle düşünüyorsun dedim, büyük olurlarsa erkekler daha çok bakacak gibi hayalleri vardı.
Sonra bana döndü ve dedi ki çocuğumu emzirirken göğsüme baktığını baya kocaman olduklarını söyledi beğendin mi gerçekten deyiverdim evet hemde çok dedi, çok emerken ne hissetiği sormasın mı üstüne, şaşırmış kalmıştım, içimde fırtınalar kopuyordu zaten kız neredeydi ben nerede, sonra bana ölçülerimi sordu ve tekrar bakabirmiyim dedi ölçecekmiş kendi memeleriyle olur dedim ve sütyenimden dışarı çıkartıp açıverdim gözleri kocaman olmuştu yine bir ara bana öyle değil dedi, kople açıver dedi tamam dedim ve üstümü çıkartıverdim bir anda. Aylin küçük dilini yutacak gibiydi uzun uzun baktı göğüslerime sonra ben daha birşey demeden üstünü çıkarttı ve yanıma yaklaştı, işte o zaman benim de kalbim sık sık atmaya başlamıştı heyecandan, kız kurusuydu ama aylin güzel kızdı, dim dikti göğüsleri alamıyordum göğüslerinden gözlerimi, ilk defa canlı ve açık bir kadın göğüsüne bu kadar yakındım.
Sonra aylin onlara baktığımı görünce küçük mü büyük mü diye yorum felan yaptı, çocuk emerken ne hissettiği sordu bende güzel olduğunu söyledim, sonra bana bana gözterirmisin nasıl olduğunu merak ediyorum dedi, kız sen lezbiyenmisin deyiverdim içimden ay hayır sadece merak ettim dedi. Ama aylin benim biseksüel olduğumu ve kadın vücuduna bayıldığımı bilmiyordu, ben isemiştim bir göz allah veriyordu iki göz, gel dedim ayakta karşımda durmasını söyledim, karşıma alıp memesinin birini ağzımı aslatıp ememye başladım ve aylinin titrediğini fark ettim, etkilenmiştir zira bende hem şaşkınlık hem haz içinde sapsarı olmuşumdur, bu duruma nasıl geldi bu olay diye düşünüyordum, acaba aylin numara mı yapıyor bana mı asılıyor kendini mi keşfediyor bir türlü emin olamıyordum, ben emdikçe aylini bir ara diğerini de emermisin dedi başımı iki elinin arasına alıp, kafamı salladım diğer memesine geçtiğimde aylin kolarını başıma sarıp memesine bastırdı ve titremeye devam etti nefesi kesiliyor sık sık nefes alıryordu, bende anın keyfini yaşıyordum yıllardır hayalini kurduğum uzaktan baktığım kadınların birisinin memesini yalıyordum, içimde fırtınalar koparak.
Bir müddet öyle kadık sonra aylinin benim göğsümde ellerini hissettim hiç sesimi çıkartmadım, arada sıkıp sıkıp bırakıyordu kocaman olduklarını çok beğendiğini felan söylüyordu titriyordum aşağısı göl gibiydi. eminim aylinde öyleydi, sonra ağzımdan memesini aldı soluk bir benizle gitti karşıma oturdu, üstünü giyindi bende hemen toparlandım giyindim, bana böyle olmasını istemezdim çok etkilendim dedi kusura bakma dedi, şaşkınlık içindeydim sadece canını sıkmamasını aramızda kalacağını felan söyledim, sonra toparlanıp teşekkür edip gitt. şok içindeydim bu iş buraya nasıl gelmişti hala anlam veremiyordum, Çok hoşuma gitmişti ama ben asla böyle bir şey düşünememiştim